Strona główna Projekt pn. „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej Miasta Jasła”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

• Oś priorytetowa: III. Czysta energia
  • Działanie: 3.2 Modernizacja energetyczna budynków
  • Wartość projektu: 12.060.243,48 PLN
  • Kwota dofinansowania: 9.437.836,85 PLN
  • Okres realizacji: 12.2016 r. – 11.2017 r.

Zakres projektu obejmuje modernizację energetyczną niżej wymienionych budynków:
– Szkoła Podstawowa Nr 2 przy ul. Koralewskiego (docieplenie przegród, wymiana stolarki okiennej i drzwi zewn., wymiana instalacji c.o., modernizacja oświetlenia wbudowanego),
– Szkoła Podstawowa Nr 4 przy ul. Wincentego Pola (docieplenie przegród, wymiana stolarki okiennej i drzwi zewn., modernizacja instalacji c.w.u, modernizacja instalacji c.o., montaż nawiewników z rekuperatorem do odzysku ciepła, wymiana oświetlenia wbudowanego),

– Szkoła Podstawowa Nr 11 przy ul. Mickiewicza (docieplenie przegród, wymiana stolarki okiennej i drzwi zewn., modernizacja instalacji c.o., modernizacja oświetlenia wbudowanego),
– Zespół Szkół Miejskich Nr 5 przy ul. Sobniowskiej (docieplenie przegród, wymiana stolarki okiennej i drzwi zewn., wymiana instalacji c.o., modernizacja oświetlenia wbudowanego)
– budynek techniczny MOSiR (docieplenie przegród, wymiana stolarki okiennej i drzwi zewn., modernizacja instalacji c.o., modernizacja oświetlenia wbudowanego),
– budynek siłowni MOSiR (docieplenie przegród, wymiana stolarki okiennej i drzwi zewn., wymiana grzejników c.o., wymiana oświetlenia wbudowanego),
– budynek Urzędu Miasta Jasła (docieplenie przegród, wymiana stolarki okiennej, modernizacja instalacji c.o., wymiana oświetlenia wbudowanego, klimatyzacja).

Celem strategicznym projektu jest zmniejszenie zapotrzebowania na energię oraz poprawa efektywności energetycznej obiektów.

Szkoła Podstawowa Nr 2 przy ul. Koralewskiego