Strona główna Podniesienie jakości świadczonych usług poprzez przebudowę infrastruktury kulturalnej domów kultury w Jaśle i Liptowskim Mikulaszu

Projekt pn. „Podniesienie jakości świadczonych usług poprzez przebudowę infrastruktury kulturalnej domów kultury w Jaśle i Liptowskim Mikulaszu” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

• Wartość projektu: 4.282.020,14 EUR
  • Koszty kwalifikowane projektu: 3.565.559,75 EUR
  • Dofinansowanie projektu (85% CKK): 3.030.725,78 EUR
  • Wkład własny PW i PP: 534.833,97 EUR.
  • Okres realizacji: VII.2014 – XI.2015

Partnerzy projektu:

• Miasto Jasło (Partner Wiodący)
  • Miasto Liptowski Mikulasz (Partner Projektu nr 1)
  • Jasielski Dom Kultury (Partner Projektu nr 2)

Projekt ukierunkowany jest na wzmocnienie i modernizację infrastruktury kulturalnej w miastach Jasło i Liptowski Mikulasz. Ideą projektu jest nawiązanie i intensyfikacja współpracy partnerów polskich i słowackich przy realizacji projektu, a także stworzenie instrumentów organizacyjnych umożliwiających wspieranie i organizację wspólnych projektów transgranicznych. Zasadniczym celem projektu jest poprawa stanu infrastruktury głównych obiektów kulturalnych oraz wspólna organizacja cyklu wydarzeń kulturalnych po obu stronach granicy.

Główne działania w projekcie:
• przebudowa domów kultury w Jaśle i Liptowskim Mikulaszu
• organizacja wspólnych polsko – słowackich wydarzeń kulturalnych

Strona projektu: www.naszakultura.eu