Oferta Rozproszonego Inkubatora dla przedsiębiorców z Ukrainy

Rozproszony Inkubator dla Ukrainy

W styczniu br. rozpoczął działalność Rozproszony Inkubator dla przedsiębiorców z Ukrainy. Rozproszony Inkubator to projekt pomocowy, którego koordynatorem jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Skupia on obecnie osiemnaście podmiotów z obszaru całego województwa, którego głównym celem jest wsparcie ukraińskich firm chcących prowadzić działalność na Podkarpaciu. Wśród partnerów projektu jest także Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle.

W ramach oferty partnerów tworzących Rozproszony Inkubator dla ukraińskich firm dostępne są takie usługi jak: coworking, mentoring, wsparcie finansowe, podatkowe i prawne, przestrzeń biurowa i przestrzeń produkcyjna.

Ukraińscy przedsiębiorcy mogą skorzystać także m.in. ze wsparcia w poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości do prowadzenia działalności, doradztwa w zakresie możliwej do uzyskania pomocy publicznej, wsparcia w kontaktach z administracją centralną i lokalną oraz z informacji na temat warunków prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Zainteresowane wsparciem firmy już dziś mogą kontaktować się z koordynatorem projektu, czyli z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego lub z którymś z partnerów np. Inkubatorem Przedsiębiorczości w Jaśle mail: inkubator@um.jaslo.pl, telefon:  13 44 86 371.

Do pobrania ulotka informacyjna