GŁÓWNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Startupy – źródło finansowania młodych, innowacyjnych firm”, które odbędzie się 29 maja w Rzeszowie. Oferta skierowana jest do młodych przedsiębiorców oraz osób fizycznych mających innowacyjny, niebanalny pomysł na biznes. W trakcie spotkania będzie można się dowiedzieć m.in. czym jest startup, dlaczego innowacyjność jest jego kluczowym elementem, a kompetentny zespół zwiększy szanse na osiągnięcie sukcesu. Ponadto przedstawione zostaną wskazówki przydatne podczas wypełniania wniosku do projektu, warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: a.kisiel@podkarpackie.pl. do 28 maja 2019 r., do godz. 10.00. (liczba miejsc ograniczona). Miejsce spotkania: Klub Studencki WSPiA “Zemsta Docenta” w Rzeszowie, ul. Cegielniana 14 (boczna al. Rejtana)

Program spotkania:

PROGRAM SPOTKANIA INFORMACYJNEGO START UP.pdf [ ] 201 kB

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne organizator zapewnia konieczne udogodnienia – po wcześniejszym zgłoszeniu.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Organizator spotkania

GŁÓWNY PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH 
al. Ł. Cieplińskiego 4, 
35-010 Rzeszów 
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82 
zapytaj@podkarpackie.pl