Nagrody Burmistrza Miasta Jasła dla nauczycieli

nauczyciele

Piętnastu nauczycieli szkół i przedszkoli, których organem prowadzącym jest Miasto Jasło, kilka dni przed Dniem Edukacji Narodowej, odebrało nagrody Burmistrza Miasta Jasła.

Nagrodę Burmistrza Miasta Jasła otrzymali:  Tomasz Janusz (SP nr 1), Bożena Dziadzio, Jolanta Terwicz i Ewa Warchoł (SP nr 2), Agnieszka Lignar i Katarzyna Skicka-Such (SP nr 4),  Małgorzata Mroczka (Zespół Szkół Miejskich nr 1),  Anna Madejczyk (Zespół SM nr 2), Ilona Dranka i Wiesław Hap (ZSM nr 3), Krystyna Piękoś (ZSM nr 5), Maria Kmon (PM nr 2), Bożena Orlof (PM nr 10), Urszula Waśko (PM nr 11),  Marta Mosoń (PM nr 6).

Nagrody ze specjalnego funduszu nagród przyznawane są za osiągnięcia w zakresie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej. Nauczyciele między innymi muszą posiadać wyróżniającą ocenę pracy pedagogicznej lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego.