26 lutego Młodzieżowa Rada Miejska Miasta Jasła we współpracy z Urzędem Miasta w Jaśle zorganizowała Turniej Piłki Ręcznej dla Dziewcząt i Chłopców. W turnieju wzięło udział 4 zespoły chłopców ze szkół podstawowych nr: 2, 4, 6 i 12 oraz 5 drużyn dziewcząt ze szkół nr: 1, 2, 4, 6 i 12.

Młodzieżowi radni miejscy pod opieką animatora – Anety Kowalkowskiej – nauczyciela Zespołu Szkół Miejskich nr 6 w Jaśle, postanowili przygotować imprezę sportową, która zintegrowałaby młodzież uczęszczającą do jasielskich szkół, a zarazem rozpropagowała działalność Młodzieżowej Rady Miejskiej Jasła.

Pod kątem sportowym opiekę nad imprezą sprawował nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7 w Jaśle – Jerzy Chmiel, sędzią głównym był Krzysztof Zbylut, a w prawidłowym przebiegu turnieju wspomagali go Paweł Doktór oraz Rafał Maczuga. Turniej został objęty patronatem Burmistrza Miasta Jasła, a odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2.

Wyniki rozgrywek

W kategorii dziewcząt: