Młodziczki UKS „MOSiR” Jasło z brązowymi medalami

Zespół dziewcząt z UKS „MOSiR” Jasło wywalczył brązowe medale w Podkarpackiej Lidze Młodziczek. Tym samym jasielskie młodziczki uzyskały awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, które odbędą się od 11 do 13 czerwca br. w Wieliczce.

1 czerwca Ryszard Pabian, burmistrz Jasła wraz ze swoją zastępczynią Elwirą Musiałowicz-Czech wręczyli zawodniczkom zdobyte brązowe medale. W wydarzeniu uczestniczył również Grzegorz Zięba, przedstawiciel Podkarpackiego Związku Piłki Siatkowej, który przekazał włodarzowi miasta reprezentacyjną koszulkę siatkarza Wilfredo Leona wraz z jego autografem.

Zawodniczkom Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło życzymy powodzenia oraz udanego występu na boisku podczas turnieju.