Międzynarodowy Festiwal Sportu już za nami

45

Od 17 do 19 czerwca w ramach festiwalu odbył się XXI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt oraz IX Międzynarodowy Turniej Judo.

Rywalizacja w turnieju siatkówki toczyła się na czterech boiskach (3 boiska w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle oraz 1 boisko w II Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle). W turnieju rywalizowało 16 drużyn i rozegrano w nim aż 64 mecze.

Fot. Andrzej Tenerowicz

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:
1. KARPATY MOSiR Krosno
2. UKS „MOSiR” Jasło
3. KS VOLLEY Gorlice
4. UKS Dębowiec
5. SKŠ ZŠ Mikulova Praha
6. CSS 2 Baia Mare
7. UKS „15” Przemyśl
8. ŠK ELBA Prešov
9. ZŠ MLYNSKÁ Stropkov
10. VK Slavia TU Košice
11. Akademia MOSiR Grybów
12. VC Mutterstadt-Hassloch
13. CK Sparta Sambor
14. AOZ Rzeszów
15. VE Academy Bardejov
16. VK POLONIA London

W każdej drużynie wybranych zostało po dwie najlepsze zawodniczki, które otrzymały pamiątkowe statuetki. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy, koszulki oraz puchary a najlepsze drużyny otrzymały również nagrody w postaci spodenek, nakolanników oraz kompletu strojów meczowych.

Fot. Andrzej Tenerowicz

Podczas turniej judo na jasielskiej macie zagościło ok 100 zawodników, którzy rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Turniej był skierowany do najmłodszych zawodników, którzy stawiają pierwsze kroki w rywalizacji sportowej, dlatego nie obyło się bez emocji i zaciętych walk. Organizator przygotował dla wszystkich uczestników za tak wspaniałą zawodniczą postawę pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki.
Rywalizacja odbywała się na Podkarpackim Centrum Sportów Walki.

Fot. Andrzej Tenerowicz

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników oraz życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji sportowej.