Lubisz ciekawe wyzwania? Zgłoś się do konkursu „Giełda GENialnych Pomysłów”!

Szukamy młodych jaślan, którzy przy wsparciu opiekunów, przygotują projekty badawcze dotyczące naszego Jasła. Co ważne prace nad pomysłami będą odbywać się wyjątkowym miejscu, sprzyjającym naukowemu myśleniu i aktywności badawczej – w nowo powstałym Generatorze Nauki (GEN). Do dyspozycji są sale konferencyjne, kreatywne pracownie i laboratoria, ekspozycje naukowe i mediateka.

Uczestnicy konkursu podzieleni będą na dwie kategorie wiekowe: klasy IV-VIII szkoły podstawowej oraz klasy I-V szkoły ponadpodstawowej. Przy czym dodatkowo można wybrać kategorię projektu spośród:

• naukowo-badawczych,
  • społecznych,
  • praktyczno-konstrukcyjnych.

Zrealizowane pomysły oceni komisja ekspercka, a autorzy najlepszych z nich otrzymają atrakcyjne nagrody.

Termin i miejsce złożenia dokumentów:

Na zgłoszenie masz czas od 14 do 21 listopada. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, masz do wyboru dwa sposoby jego złożenia:

• wersję papierową składasz w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12 (parter), w godzinach pracy urzędu, tj. poniedziałek: 7.30 – 17.00, wtorek–czwartek: 7.30 – 15.30, piątek: 7.30 – 14.00
  • wersję elektroniczną przesyłasz skan wydrukowanego i podpisanego odręcznie dokumentu na adres urzad@um.jaslo.pl

Zapoznaj się z regulaminem!

Regulamin-GGP

Formularz-zgloszeniowy-GGP

Formularz dostępny jest również  w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Jasła, ul. Rynek 12 (parter).

Giełda GENialnych Pomysłów to zadanie realizowane przez Miasto Jasło ze środków projektu  „Jasło – moje miasto, mój dom” w ramach przedsięwzięcia: „Jasło – Miasto Wiedzy” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 oraz budżetu państwa.