Konkurs na oficjalną „Kartkę świąteczną Miasta Jasła” rozstrzygnięty

kartka

Kartka świąteczna wykonana przez Mikołaja Żebrackiego (Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle) będzie oficjalną miejską kartką świąteczną. W tegorocznej edycji tego konkursu plastycznego wzięły udział 254 prace konkursowe. Wszystkie zostaną wysłane przez Urząd Miasta w Jaśle wraz ze świątecznymi życzeniami.

Celem konkursu było m.in. propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi, a także przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Natasza Głogowska, Olga Hap, Anna Bąk (Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle), Katarzyna Biernacka, Laura Iossa, Anastazja Pawłowska (Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle), Marcelina Kurowska, Anna Więcek (Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle), Marta Adamik (Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle) i Emilia Pisz (Młodzieżowy Dom Kultury).

Gratulujemy.