Konkurs na kartkę świąteczną Miasta Jasła

kartka

Do 29 listopada br. (piątek) trwa konkurs plastyczny pn. „Kartka świąteczna Miasta Jasła”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z placówek kulturalno-oświatowych (w tym szkoły podstawowe, świetlice) z terenu miasta Jasła.

Celem konkursu jest przedstawienie oczyma dzieci atmosfery Świąt Bożego Narodzenia oraz propagowanie kultywowania tradycji obdarowywania się kartkami świątecznymi. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie świątecznej kartki, która zostanie rozesłana do samorządów, parlamentarzystów, instytucji, a także organizacji współpracujących z Miastem oraz zamieszczona zostanie na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle i w lokalnych mediach.

Technika wykonania prac: rysunek, grafika, kolaż, malarstwo, pastel, itp. (z wyłączeniem elementów nietrwałych i wypukłych tj. plastelina, materiały sypkie, preferowana kartka płaska). Format kartki: A4 składana na pół.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie konkursu oraz w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle.

Zapraszamy do udziału.