Konferencja „Porozmawiajmy o Energii” – zostały ostatnie dni na zapisanie się

62
konferencja - porozmawiajmy o energii

Przypominamy, że już w najbliższy wtorek (28 maja) odbędzie się konferencja tematyczna „Porozmawiajmy o Energii”. Wydarzenie, którego organizatorami są Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Miasto Jasło, odbędzie się w Generatorze Nauki w Jaśle. Zapisy przyjmowane są do 25 maja (sobota).

W konferencji weźmie udział szerokie grono prelegentów z kraju i zagranicy, w tym firmy, jednostki podlegające samorządom, ale w głównej mierze uczelnie wyższe (Pennsylvania State University w Hazelton USA, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie).

Poruszane będą tematy bliskie każdemu – jak zmiany taryf energii elektrycznej od lipca 2024 oraz bardziej wyspecjalizowane – dotyczące nowych rozwiązań mających na celu pozyskanie energii elektrycznej i jej oszczędności. Na przykładzie MPGK w Jaśle i Krośnie, będzie można prześledzić transformację energetyczną tych jednostek, a także dowiedzieć się o korzyściach z tworzenia klastrów energii.

Szczegóły, w tym pełna lista prelegentów i tematyka wystąpień, znajdują się na stronie:

Rejestracja uczestników prowadzona jest przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców poprzez formularz dostępny pod linkiem https://t.ly/3GTwd