Jasło – wspomnienie św. Jana Pawła II

W niedzielę 2 kwietnia, 18 lat po śmierci św. Jana Pawła II, na jasielskim rynku odbędzie się Wspomnienie o Ojcu Świętym. Program wydarzenia, na które zapraszają Miasto Jasło we współpracy z Powiatem Jasielskim, Jasielskim Domem Kultury oraz jasielskimi parafiami, obejmuje montaż słowno-muzyczny w wykonaniu solistów i recytatorów JDK, występ chóru „AVE”, wspólną modlitwę oraz wspólne odśpiewanie pieśni „Barka”.

Zapraszamy mieszkańców na godz. 16.45, a później na godz. 18. na marsz pamięci,którego organizatorem jest parafia św. Antoniego w Jaśle. Aktualna trasa przemarszu: Sanktuarium św. Antoniego – Kościół pw. Miłosierdzia Bożego (os. Rafineria, pomnik św. Jana Pawła II) – ul. Jana Pawła II – Rynek.