Jasło w tulipanach – podzielmy się wiosną!

497

Drodzy mieszkańcy, pomimo tego, że funkcjonujemy w trudnym okresie pandemii, przyszła wiosna! Tulipany pojawiły się nad powierzchnią ziemi, nasze – miejskie na rabacie pod urzędem i w parku miejskim pięknie już skiełkowały. Niebawem zaczną rozkwitać w kilku miejscach w mieście i w wielu ogrodach. To najlepsza pora by uchwycić aparatem ich ulotne piękno. Stąd też zwracamy się do was z propozycją zaprezentowania Waszych rabat z tulipanami.

Jesienią pisaliśmy, że miasto potrzebuje koloru! Zaprosiliśmy Państwa do akcji Jasło w tulipanach i rozdaliśmy blisko 20 tysięcy kolorowych tulipanów. Teraz  nadszedł czas, aby obserwować efekty naszej wspólnej pracy. W nawiązaniu do akcji rozdawania cebul kwiatowych, Wydział Rewitalizacji, Strategii i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle przygotował konkurs fotograficzny pod hasłem Jasło w tulipanach – podzielmy się wiosną.

Zachęcamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą tulipanową rabatę, tulipanowy kącik czy po prostu miejsce, w którym rosną tulipany! Zróbcie zdjęcie i pokażcie jak pokolorowaliście przestrzeń naszego miasta! Do konkursu zapraszamy również dzieci i młodzież, które z entuzjazmem odebrały od nas tulipany jesienią.

Prosimy zwrócić uwagę, aby zdjęcia obejmowały całe rabaty lub grupy tulipanów. Prosimy o nadsyłanie zdjęć wraz z opisem dotyczącym np. miejsca w którym rosną, (czy pochodzą z naszej jesiennej akcji lub mają inną historię), sadzenia, początków przygody z roślinami cebulowymi itp.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy ciekawe nagrody. Termin nadsyłania zdjęć: do 25 maja na adres: wrsis@um.jaslo.pl No to zaczynamy i zapraszamy!

Bądźcie czujni – obserwujcie – świat budzi się do życia.

Wierzymy, że już niebawem wszystko wróci do normy #PełniNadziei


Szczegóły konkursu fotograficznego w regulaminie konkursu, pod adresem:

Szukasz informacji? Skontaktuj się z nami: Urząd Miasta w Jaśle, Wydział Rewitalizacji, Strategii i Inicjatyw Społecznych, tel.134486392,  e-mail: wrsis@um.jaslo.pl