Jasło po raz kolejny przyłącza się do ogólnopolskiej akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Już w ten weekend, w piątek (17 września) zapraszamy na mistrzostwa Jasła w pływaniu, a w sobotę (18 września) na imprezę sportowo-rekreacyjną w parku linowym.

W tym roku postanowiliśmy uczcić Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizując zajęcia sportowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

Piątek pod znakiem pływania

W piątek od godziny 10 na jasielskim basenie odbędą się mistrzostwa Jasła w pływaniu. Rywalizacja toczyć się będzie w trzech stylach: dowolnym, klasycznym i motylkowym. Zgłoszenia do 15 września 2021r. na adres ciborr@wp.pl lub w dniu zawodów od 9.00 do 10.00 w biurze zawodów. Dodatkowe informacje pod telefonem: 606 267 207.

Sobota – zabawy ruchowe i rywalizacja drużynowa

Od godziny 10 w parku linowym przygotowane będą dla dzieci i młodzieży zabawy i zawody sportowe. Oprócz tego będzie się można sprawdzić swoja wiedzę z zakresu Unii Europejskiej. Na koniec zaplanowano wspólne grillowanie i losowanie nagród dla uczestników zajęć. Dodatkowe informacje: tel. 500 178 488.

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE)?

Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Jej nazwa to #EUinmyregion. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków. Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy!

Spędź z nami weekend! Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji.

Koniecznie bądźcie z nami! Zapraszamy!