Jasielskie targi pracy edukacji i kariery

Jasielskie Targi pracy, edukacji, kariery

Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery, odbędą się 18 maja 2022 r. w godzinach 9-17 w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, przy ul. Sikorskiego 15.

Targi skierowane są przede wszystkim do uczniów szkół średnich, studentów oraz osób poszukujących pracy, ale także do uczniów klas 8, którzy stoją przed wyborem kolejnej szkoły i przyszłego zawodu. Celem Targów jest przedstawienie potencjału lokalnych firm, pokazanie nowych perspektyw i trendów na rynku pracy a także pomoc uczestnikom w podjęciu decyzji jak kształtować swoją przyszłość.

Poza strefami wystawienniczymi uformowanymi w podziale na Strefę PRACA i EDUKACJA, w ramach Targów przewidziane są także m.in. panele indywidualnego doradztwa, warsztatów oraz wizyty studyjne (study tour).

Uczestnictwo w Targach jako wystawcy umożliwia promowanie marki oraz pozwala na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracownikami. Oferta dla pracodawców obejmuje stanowisko w zabudowie wystawienniczej o wymiarach 6m² z wyposażeniem.

Przygotowanie stoisk przez wystawców odbywać się będzie w dniu targów lub w razie potrzeby w dniu poprzedzającym targi, w godzinach popołudniowych.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości, pod nr tel. 13 44 86 327 lub mailowo wp@um.jaslo.pl.

Lista Wystawców Jasielskich Targów Pracy

Do pobrania:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Formularz oferty pracy/stażu/praktyk promowanych podczas Jasielskich Targów Pracy, Edukacji i Kariery

Deklaracja podjęcia grup zwiedzających podczas wyjazdów studyjnych

Formularz zgłoszeniowy szkoły/uczelni/ firmy szkoleniowej

Regulamin Jasielskich Targów Pracy Edukacji i Kariery

Zapraszamy do udziału w Jasielskich Targach Pracy, Edukacji i Kariery!

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.