Jasielskie Targi Pracy Edukacji i Kariery

18 maja na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbyły się Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery. Były one świetną okazją do poznania firm działających na lokalnym rynku, a także dały przestrzeń dla wielu spotkań, rozmów i dyskusji, które odbywały się w miłej i biznesowej atmosferze.

W strefie Praca znalazło się ponad 20 firm o różnorodnym profilu i charakterze. Gościliśmy te największe o marce krajowej i światowej, ale również te, które działają lokalnie. Swoją ofertę zaprezentowało także Wojskowe Centrum Rekrutacji w Jaśle oraz 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej.

W strefie Edukacja zaprezentowały się szkoły ponadpodstawowe powiatu jasielskiego, firmy doradcze i szkoleniowe oraz uczelnie wyższe.

W strefie warsztatowej 30 młodych ludzi wzięło udział w spotkaniach realizowanych przez profesjonalnego trenera biznesu Ernesta Graselę, a wszyscy chętni mogli skorzystać z indywidualnego doradztwa prowadzonego przez specjalistów z Urzędu Pracy oraz firmę Innovo. Innowacje w biznesie. Spotkania w gronie specjalistów przyczyniły się do pogłębienia wiedzy i zdobycia doświadczenia.

Podczas targów przeprowadzony został konkurs „Biznes przyjazny mieszkańcom”, którego laureata wybierali odwiedzający targi. Rozstrzygnięcie konkursu już 21 czerwca br. podczas obchodów Dnia Przedsiębiorcy.

Wartością dodaną targów są wizyty studyjne młodzieży w siedzibach przedsiębiorstw – wystawców. Wizyt takich będzie dziesięć, a wezmą w nich udział uczniowie szkół podstawowych, średnich i studenci. W ciągu najbliższych dwóch tygodni odwiedzą firmy takie jak: Solgam, Erko, Splast, Jafar, Gamrat, Gamart czy Nowy Styl.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Jasielskich Targach Pracy Edukacji i Kariery i zapraszamy na krótką fotogalerię z wydarzenia.

Jasielskie Targi Pracy Edukacji i Kariery zorganizowane zostały przez Miasto Jasło w partnerstwie z Jasielskim Stowarzyszeniem Przedsiębiorców.

Jasielskie Targi Pracy, Edukacji i Kariery realizowane są w ramach przedsięwzięcia Dni Przedsiębiorczości w projekcie  „Jasło – moje miasto, mój dom” finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz na stronie https://um.jaslo.pl/pl/jaslo-moje-miasto-moj-dom/

„Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”.