Jasielskie judoczki medalistkami Mistrzostw Polski

59

21 i 22 października w Rybniku odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików i młodziczek w judo. Zawody zgromadziły ponad 400 zawodników z 128 klubów z całej Polski.

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Sportów Walki Judo Jasło reprezentowały dwie zawodniczki Blanka Zbylut oraz Julia Zagórska, podopieczne trenera Przemysław Czarneckiego, które odniosły ogromny sukces.

Tytuł Mistrzyni Polski i złoty medal wywalczyła Blanka Zbylut, natomiast Julia Zagórska zdobyła brązowy medal.

Serdecznie Gratulujemy!

Poprzedni artykułWeź udział w konsultacjach
Następny artykułWykaz nieruchomości stanowiących własność Miasta Jasła przeznaczonych do sprzedaży – lokal mieszkalny przy ul. Kadyiego 14/7