
21 i 22 października w Rybniku odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików i młodziczek w judo. Zawody zgromadziły ponad 400 zawodników z 128 klubów z całej Polski.
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Sportów Walki Judo Jasło reprezentowały dwie zawodniczki Blanka Zbylut oraz Julia Zagórska, podopieczne trenera Przemysław Czarneckiego, które odniosły ogromny sukces.
Tytuł Mistrzyni Polski i złoty medal wywalczyła Blanka Zbylut, natomiast Julia Zagórska zdobyła brązowy medal.
Serdecznie Gratulujemy!






















