Strona główna Jasielska Karta Dużej Rodziny – zaproszenie dla przedsiębiorców

Jasielska Karta Dużej Rodziny – zaproszenie dla przedsiębiorców

Już kilkadziesiąt rodzin złożyło wnioski o przyznanie Jasielskiej Karty Dużej Rodziny, czyli dokumentu, dzięki któremu rodziny wielodzietne z terenu miasta mogą liczyć na ulgi i zwolnienia w miejskich instytucjach.

Na razie w programie uczestniczą jednostki miejskie, ale Ryszard Pabian, burmistrz Jasła występuje do różnych przedsiębiorstw i firm z propozycją przystąpienia do programu przez zaoferowanie ulg i preferencji dla rodzin wielodzietnych. – Liczę na zainteresowanie firm propozycją działań na rzecz mieszkańców Jasła. Jestem przekonany, że wspieranie rodzin wielodzietnych stanie się cennym elementem wizerunku tych przedsiębiorstw – zaznacza burmistrz Jasła.

Przedsiębiorstwa, firmy, instytucje zainteresowane udziałem w programie Jasielska Karta Dużej Rodziny proszone są o kontakt ze Stanowiskiem do Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle pod numerem telefonu 13 44 86 319.

Jasielską Kartę Dużej Rodziny może otrzymać rodzina spełniająca łącznie następujące warunki: na utrzymaniu rodziców/opiekunów lub rodziny zastępczej pozostaje troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje, a w przypadku dzieci posiadających orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności bez ograniczenia wieku; rodzina zameldowana jest w Jaśle; rodzina mieszka pod wspólnym adresem w Jaśle.

Wnioski o wydanie karty należy składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle ul. Floriańska 8 a, w Centrum Profilaktyki, Terapii i Wsparcia Rodzin w Jaśle, w poniedziałek (godz. 11.00. – 17.00), od wtorku do piątku (godz.11.00. – 15.30).

Informacje dot. Jasielskiej Karty Dużej Rodziny, katalog ulg, zwolnień i preferencji oraz wniosek o wydanie karty wraz z wymaganymi dokumentami znajdują się na stronie www.jaslo.pl w dziale aktualności lub na stronie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaśle http://www.mopsjaslo.pl.

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Skip to content