Strona głównaIzabela Filip

Izabela Filip

Izabela Filip – wokalistka, urodzona w 1996 r. w Jaśle, jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Występowała w Chórze Soli Deo oraz zespole New Day. Obecnie kontynuuje naukę w Prywatnej Szkole Muzycznej II stopnia w Jaśle. Bierze udział w licznych konkursach i występach wokalnych.

Osiągnięcia (m.in.): 2012 r.- Nagroda dla Zespołu „Amadeusz” w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” w Jaśle; 2011 r.- II miejsce w VI Powiatowym Konkursie dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Jan Paweł II- przyjaciel młodych; I miejsce w konkursie „Dekalog dla Polaków”; 2012 r. – Wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Jan Paweł II- przyjaciel młodych,; 2013 r. – II miejsce w XXII Myślenickim Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki”, II miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy; 2014 r. – I miejsce w Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek; III miejsce w XXIII Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki w Myślenicach; III miejsce w XVI Małopolskim Konkursie Chórów „O złotą strunę” w Niepołomicach.

Izabela Filip otrzymała stypendium artystyczne w wysokości 1500 zł na dalszy rozwój artystyczny, w tym udział w koncertach wokalnych w 2016 r.

Newsletter

Wpisz się na listę mailingową, aby otrzymywać najnowsze informacje.
SUBSKRYBUJ
Zapisanie się do Newslettera oznacza akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych, którym administratorem jest Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła, z siedzibą przy ul. Rynek 12, 38-200 Jasło.
close-link
Rozmiar czcionek
Tryb czytania