Strona główna Izabela Filip

Izabela Filip

Izabela Filip – wokalistka, urodzona w 1996 r. w Jaśle, jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Występowała w Chórze  Soli Deo oraz zespole New Day. Obecnie kontynuuje naukę w Prywatnej Szkole Muzycznej II stopnia w Jaśle. Bierze udział w licznych konkursach i występach wokalnych.

Osiągnięcia (m.in.): 2012 r.- Nagroda dla Zespołu „Amadeusz” w Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” w Jaśle; 2011 r.- II miejsce w VI Powiatowym Konkursie dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Jan Paweł II- przyjaciel młodych; I miejsce w konkursie „Dekalog dla Polaków”; 2012 r. – Wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Jan Paweł II- przyjaciel młodych,; 2013 r. – II miejsce w XXII Myślenickim Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki”, II miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy; 2014 r. – I miejsce w Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek; III miejsce w XXIII Festiwalu Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki w Myślenicach; III miejsce w XVI Małopolskim Konkursie Chórów „O złotą strunę” w Niepołomicach.

Izabela Filip otrzymała stypendium artystyczne w wysokości 1500 zł na dalszy rozwój artystyczny, w tym udział w koncertach wokalnych w 2016 r.

Rozmiar czcionek
Tryb czytania