Informacja Burmistrza miasta Jasła ws. Budżetu Obywatelskiego

W nawiązaniu do Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Miasta Jasła stanowiącego załącznik do uchwały nr LXIX/709/2018 Rady Miejskiej Jasła z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie budżetu obywatelskiego Miasta Jasła (Dz. Urz. Woj. Podkarpackiego z 2018 r. poz. 3421) zmienionego uchwałą nr V/36/2019 Rady Miejskiej Jasła z dnia 4 lutego 2019 r. (Dz. Urz. Woj. Podkarpackiego z 2019 r. poz. 1159) informuję co następuje.

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańców Jasła w związku z zagrożeniem epidemiologicznym i działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w nawiązaniu do przypadającego w dniu 16 marca 2020 roku początkiem naboru wniosków do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok, informuję, że zostanie opracowany nowy harmonogram realizacji budżetu obywatelskiego. Planowany nabór wniosków rozpocznie w terminie późniejszym. Biorąc pod uwagę, że w ubiegłym roku zgłaszane projekty popierało nawet kilkaset osób, uważam iż niezbędnym jest przełożenie terminu naboru.

Liczę na Państwa zrozumienie.