Glorietka – zwycięskie zdjęcie września i głosowanie na najlepsze zdjęcie 2020 roku zdaniem internautów

Glorietka, zwycięskie zdjęcie września w konkursiefotograficznym FOTOEye

Ogłoszony przez Miasto Jasło konkurs fotograficzny FOTOEye powoli dobiega końca. Ostatnim zwycięskim zdjęciem na etapie zdjęć miesiąca została fotografia pn. „Glorietka” wykonana przez Bożenę Janiszewską. Spośród 57 zdjęć komisja postanowiła także wyróżnić niezatytułowane zdjęcie, autorstwa Jana Kowalskiego (pseud.).

Do tej pory, oceny zdjęć zgłoszonych do konkursu dokonywała komisja konkursowa, składająca się z pięciu osób, powołanych przez Burmistrza Miasta Jasła. Teraz czas na Internatów, którzy wybiorą swoje ulubione zdjęcie 2020 roku.

W głosowaniu weźmie udział 47 zdjęć. Głosować będzie można przez tydzień od 20 do 27 października br. Głosujący może oddać z jednego adresu IP jeden głos na wybrane zdjęcie w ciągu jednego dnia.

Ankieta do głosowania dostępna jest na stronie internetowej: https://um.jaslo.pl/pl/glosowanie-na-najlepsze-zdjecie-internautow-2020-roku/