Zapraszamy mieszkańców do spotkań i rozmów na temat spraw lokalnej społeczności z radnymi Rady Miejskiej Jasła. Dyżury odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 13:30–15:30, w Urzędzie Miasta w Jaśle (Rynek 12).

W czerwcu dyżury pełnią:
– Marcin Węgrzyn, przewodniczący RMJ – 2 czerwca,
– Zenon Gondek – 9 czerwca,
– Jolanta Jachym – 16 czerwca,
– Mariola Mazur – 23 czerwca,
– Krzysztof Pec – 30 czerwca.

Poprzedni artykułWłaśnie tak zdobywa się wiedzę przez praktykę i doświadczenie!
Następny artykuł„Spotkanie z rewitalizacją” w Jaśle – konferencja w GEN