Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla jasielskich seniorów

Rusza Program polityki zdrowotnej obejmujący szczepienia przeciw grypie dla osób z grupy podwyższonego ryzyka w wieku powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie Jasła. Realizowany on będzie przez Samodzielny Publiczny Miejsko-Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jaśle.

Od 30 września seniorzy (60 +) chętni do zaszczepienia się mogą rejestrować się telefonicznie lub osobiście (w godzinach od 8.00 do 18.00):

• w przychodni przy ul. Mickiewicza 4 w Jaśle, pod numerem telefonu: 13 44 640 85,
  • w przychodni przy ul. Baczyńskiego 27 w Jaśle, pod numerem telefonu: 13 44 694 02.

Do zarejestrowania się potrzebny jest dowód osobisty.

Uwaga!

Szczepienia będą realizowane w miarę dostępności szczepionek na rynku oraz do wyczerpania limitu środków finansowych przeznaczonych na realizację programu.

Program finansowany jest ze środków budżetu miasta Jasła.