27 lipca 2017, czwartek
Strona główna Radni Miasta Jasła

Radni Miasta Jasła

Dyżury Radnych Rady Miejskiej Jasła pełnione będą w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, w sali narad – pokój nr 304 – III piętro, w godz. od 13.30 do 15.30. Szczegółowe informacje udziela Biuro Rady Miejskiej pod nr tel.: 13 44-86-356, 13 44-86-313.

Przewodniczący - Henryk Rak

Email: h.rak@umjaslo.pl
Dyżury: 04.09.2017 r., 04.12.2017 r.

Wiceprzewodnicząca - Urszula Czyżowicz

Email: u.czyzowicz@umjaslo.pl
Dyżury: 03.07.2017 r., 02.10.2017 r.

Wiceprzewodniczący - Andrzej Dybaś

Email: a.dybas@umjaslo.pl
Dyżury: 07.08.2017 r., 06.11.2017 r.

Radna - Dorota Bilewicz

Email: d.bilewicz@umjaslo.pl
Dyżury: 16.10.2017 r.

Radny - Bogusław Buglewicz

Email: b.buglewicz@umjaslo.pl
Dyżury: 23.10.2017 r.

Radny - Michał Burbelka

Email: m.burbelka@umjaslo.pl
Dyżury: 30.10.2017 r.

Radny - Krzysztof Czeluśniak

Email: k.czelusniak@umjaslo.pl
Dyżury: 13.11.2017 r.

Radny - Robert Hap

Email: r.hap@umjaslo.pl
Dyżury: 20.11.2017 r.

Radny - Józef Kędrek

Email: j.kedrek@umjaslo.pl
Dyżury: 27.11.2017 r.

Radna - Alicja Nowosielska

Email: a.nowosielska@umjaslo.pl
Dyżury: 11.12.2017 r.

Radny - Krzysztof Pec

Email: k.pec@umjaslo.pl
Dyżury: 10.07.2017 r.

Radny - Jan Pierzchała

Email: j.pierzchala@umjaslo.pl
Dyżury: 17.07.2017 r

Radny - Lech Polak

Email: l.polak@umjaslo.pl
Dyżury: 24.07.2017 r.

Radny - Michał Rybka

Email: m.rybka@umjaslo.pl
Dyżury: 31.07.2017 r.

Radna - Krystyna Sikora

Email: k.sikora@umjaslo.pl
Dyżury: 14.08.2017 r.

Radny - Michał Sołtys

Email: m.soltys@umjaslo.pl
Dyżury: 21.08.2017 r.

Radny - Roman Strojek

Email: r.strojek@umjaslo.pl
Dyżury: 28.08.2017 r.

Radna - Maria Szańca

Email: m.szanca@umjaslo.pl
Dyżury: 11.09.2017 r.

Radny - Jerzy Węgrzyn

Email: j.wegrzyn@umjaslo.pl
Dyżury: 18.09.2017 r.

Radny - Leszek Zduński

Email: l.zdunski@umjaslo.pl
Dyżury: 25.09.2017 r.

Radny - Leszek Znamirowski

Email: l.znamirowski@umjaslo.pl
Dyżury: 09.10.2017 r.

Zapisz się do Newslettera!

Wpisz się na listę mailingową i bądź zawsze na bieżąco.
SUBSKRYBUJ
close-link
Newsletter
Rozmiar czcionek
Tryb czytania